Bonsai medelių pardavimas
www.bonsai.lt galite įsigyti mūsų klimato sąlygomis išaugintų ir mano suformuotų bonsai medelių, tiek lapuočių tiek spygliuočių. Tai pat prekiaujame ir kambariniais tropiniais bonsai medeliais pav. fikusai, carmona (arbatmedis), ligustrai ir kt. rūšys.
bonsai medeliai, bonsai medziai, bonsai pardavimas
17914
page-template-default,page,page-id-17914,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Bonsai medelių pardavimas

Bonsai pardavimas. Pas mus galite ne tik įsigyti įvairių Bonsai medelių, bet ir mokytis bonsai formavimo pagrindų, dalyvauti bonsai studijos rengiamose bonsai parodose.

Čia galite įsigyti mūsų klimato sąlygomis išaugintų ir mano suformuotų bonsai medelių, tiek lapuočių tiek spygliuočių.  Tai pat prekiaujame ir kambariniais tropiniais bonsai medeliais pav. fikusai, carmona (arbatmedis), ligustrai ir kt. rūšys. Kadangi kiekvienais metais dalyvauju įvairiose tarptautinėse parodose ir turiu daug gerų draugų – bonsai meistrų iš įvairių pasaulio šalių galiu pagal Jūsų norus surasti ir parvežti jums norimą bonsai medelį, jei neradote tinkamo bonsai studijoje. Svarbu: Visi parduodami medeliai yra pasodinti į profesionalų bonsai gruntą, kuris palengvina jų priežiūrą ir auginimą.

Mes taip pat teikiame šias paslaugas :

  • Bonsai medelių formavimas, persodinimas, gydymas.
  • Konsultacijos bonsai auginimo ir priežiūros klausimais.
  • Bonsai mokymai. Kiekvienais metais organizuojami bonsai mokymai tiek pradedantiesiems tiek jau ir pažengusiems. Taip pat vyksta ir tarptautiniai mokymai workshop, su pasaulyje žinomais bonsai meistrais.

Pas mus galite įsigyti: Bonsai medžių, Bonsai gruntą, Bonsai įrankiai ir reikmenys; Bonsai konteineriai; Bonsai demonstraciniai staliukai; Bonsai trašos; Vielos formavimui ir Kitą atributiką.

Bonsai medžių pardavimas

Parduodami Bonsai medžiai

Visus Bonsai medelius apžiūrėti ir įsigyti sau patinkantį galite atvykę į vietą.

Bonsai.lt parduodamas Japoninis klevas

Japoninis klevas – 1500 Eur

Bonsai.lt parduodamas Kadagys

Kadagys – 3500 Eur

Bonsai.lt parduodamas triskliautis klevas

Triskiautis klevas – 900 Eur

Dėl medelių kreiptis: