NIWAKI – sodo bonsai
Profesionalios NIWAKI - sodo bonsai formavimo paslaugos Lietuvoje.
niwaki, sodo bonsai
18134
page-template-default,page,page-id-18134,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Niwaki formavimas Lietuvoje

Per tūkstančius metų japonai ne tik iki menkiausių detalių ištobulino bonsų tradiciją, bet ir sukūrė ypatingą meno rūšį – Niwaki („niva“ – sodas, „ki“ – medis (iš japonų k.), kitaip dažnai dar vadinami – sodo bonsai.

Formuoti medžiai ir krūmai kraštovaizdžiui suteikia ir pabrėžia sodo stilių. Prancūziškame stiliuje dominuoja geometrinės formos – kubai, rutuliai, spiralės ar kūgiai. Tikslios formos gražiai atsveria ir suvaldo laisvai vešančius želdinius, be to, taip karpyti spygliuočiai efektingai atrodo visus metus.

Bonsai stiliumi formuoti medžiai (Niwaki) išryškina ir pabrėžia rytietiško stiliaus sodus. Niwaki stiliumi formuotų augalų formavimas ir priežiūra reikalauja išskirtinių žinių ir išmanymo. Tokių medžių formavimas ir priežiūra yra ilgas ir sudėtingas procesas. Medis yra gyvas daiktas jis visada auga ir jam reikalinga kasmetinė priežiūra formavimas. Formavimu, mes galime patobulinti ir išryškinti medžio formą, struktūrą, kad jis ateityje galėtų pyošti ne tik sodą, bet ir teikti džiaugsmo šeimininkui, bei aplinkiniams.

Kokie medžiai tinkami Niwaki – šiam tikslui tinka beveik visi medžiai, tik vieni pasiduoda greitesniam efektui, kitiems reikia ilgesnio laiko. Mes matome daug suformuotų pušų, kuriuose galuose yra suformuoti kaip vadinami burbulai, tai tikrai neatitinka Niwaki koncepcijos. Suformuoti burbulus šakų galuose, išmanymo nereikia. Bet teisingai suformuoti Niwaki tam reikia profesionalių žinių ir patyrimo.

Jau daug metų atlieku Niwaki formavimą klientams ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Niwaki formavimas Lietuvoje

Keletas mano formuotų medžių

bonsai medziu formavimas
medziu formavimas
medeliu formavimas
niwaki bonsai medžių formavimas
niwaki bonsai medelių formavimas
niwaki bonsai medziu formavimas lietuvoje
medeliu formavimas bonsai.lt
medziu formavimas bonsai
bonsai formavimas

Užsakyti paslaugą