Bonsai Mokymai
17782
page-template-default,page,page-id-17782,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Jau 17 metų VšĮ Bonsai studija populiarina bonsai meną Lietuvoje ir su kiekvienais metais susidomėjimas tik auga. Žmonės, ateidami į studijos organizuojamas parodas, domisi bonsai formavimo meno mokymais. Problema ta, kad daugelį jų atbaido gan nemaža šių mokymų kaina. Norint pradėti formuoti savo bonsai pirmiausia reikalinga medžiaga (tinkamai parinktas, minimaliai formuotas medelis), įrankiai ir vielos. Šių prekių Lietuvoje įsigyti galima tik keliose specializuotose parduotuvėse ir jų kaina yra nemaža, tad tai stabdo užsiimti šia kūrybine veikla.

 

Šiais metais vykdomu projektu siekiama sudaryti sąlygas Alytaus miesto gyventojams pažinti bonsai meną iš arčiau. Mokymų metu bus lavinamas ne tik grožio ir estetikos suvokimas, bet ir įgyjamos praktinės žinios apie gamtą, augalus ir juos veikiančius procesus. Bonsai ne veltui yra laikoma meno sritimi, o ne mokslo. Nors tam ir reikia tinkamų žinių, bet formuojant medelį, kiekvienas bonsai vertinamas individualiai ir formuojamas taip, kaip diktuoja pati medžiaga. Todėl sukurti 2 vienodus bonsai yra neįmanoma.

 

Visus norinčius pažinti Bonsai meną iš arčiau kviečiame į nemokamus mokymus. Jų metu gausite ne tik naudingų teorinių žinių apie augalų priežiūrą, bet ir praktinių įgūdžių.