Pirmiausia norime pasidžiaugti, kad bonsai mylėtojų gretos didėja ir vis daugiau ir daugiau žmonių susidomi šiuo nuostabiu menu. Pirmą kartą negalėjome sutalpinti visų norinčių. Kursai praėjo gana neblogai, buvo geras oras ir puiki nuotaika. Kilo kai kurių organizacinių nesklandumų. Tai nesureguliuotas dalyvių atsivežtų medelių kiekis, kuris faktiškai dar padidino dalyvių skaičių ir ne visi vienodai gavo reikiamą dėmesį. Atsižvelgus į kitų pasiūlymus ir rekomendacijas bus padaryti kai kurie pakeitimai.
Ačiū visiems susirinkusiems už gerą nuotaiką, geras emocijas. Ateityje turėsime galimybę pasikviesti įvairesnius bonsai meistrus, kurie ne tik mokys formuoti ir pasakos apie problemas iškilusias dėl bonsai medelių ligų, priežiūros ir kt.
Kiti kursai rugpjūčio mėn. 20d.

PASTABA!
Dėl didelio dalyvių skaičiaus, šįkart kai kurie naujokai nespėjo pasibaigti formuoti savo medelių, o senbuviai atsivežė ne po vieną ir ne po du medelius. Todėl meistrai tiesiog fiziškai nebespėjo prie visų sulakstyti. Dėl šios situacijos, nusprendėme sekantiems kursams šiek tiek pakeisti taisykles, vien tam, kad naujokui būtų galimybė gauti tiek pat dėmesio kiek gauna ir senbuvis. Daugiau informacijos apie šiuos pakeitimus pranešime artimiausiu metu prie sekančių kursų.
.

KURSŲ MEISTRAI

VACLAV NOVAK

Vaclav Novak (Čekija)

Team Kestutis

Kęstutis Ptakauskas (Lietuva)