Kinija01

Kinija02

Daugelis Pasaulio šalių su savo delegacijomis pristatinėjo ateinančius kongresus, kurie vyks jų šalyse. Man teko Lietuvą pristatyti vienam, bet labai džiaugiuosi, kad Europos bonsai asociacijų atstovai pakilo nuo savo stalų ir atėjo į sceną palaikyti manęs, kad aš esu ne vienas. Man buvo drąsiau ir geriau jaustis ant scenos pristatant Lietuvą, kaip 2016 metų Pasaulio bonsai ir suiseki organizatorę.

Taip pat, vienas Taivano verslo atstovų ir didelis bonsai mylėtojas Mr. Shen Tsang Shing ir profesorė AMY Liang, kad padėti ir palaikyti Lietuvoje vykstantį kongresą įsteigė specialius prizus – tai du pakvietimai su lėktuvo bilietu ir pilnu išlaikymu į 2017 metų Taivanyje įvyksiantį Pasaulio bonsai kongresą.

Tikiuosi, kad tai paskatins Europos bonsai meistrus atvykti į Lietuvą ir pristatyti savo geriausius darbus ir taip kovoti dėl šių dviejų gerų apdovanojimų. Daugelis Pasaulio šalių taip pat prisijungė prie šio pasiūlymo ir pasakė, kad atvyks ir palaikys šį kongresą. Laukia labai didelis ir sunkus darbas.

Kinijoje, Guangzhou mieste dalyvavo 28 pasaulio šalys ir apie 1000 dalyvių. Parodą ir organizaciją galima vertinti puikiai.

– „Ačiū visiems, kurie palaiko mano idėjas ir aš turiu galimybę supažindinti Lietuvos ir kitų šalių gyventojus su bonsai menu ir kitais Rytų kultūros menais bei tradicijomis.“  Kęstutis Ptakauskas