Akadama – dirvožemis, kuris gali išgelbėti bei padėti Jusų augalams.

Akadama – tai aukščiausios kokybės dirvožemio gruntas, naudojamas bonsai. Japonijos ir viso pasaulio bonsai meistrai naudoja akadama už jos grunto aukštą kokybę. Bonsai  gruntas akadama – tai skatinti šaknų augimą ir suteikti optimalią vandens ir maistinių medžiagų įsisavinimą.

Kas yra Akadama?

Akadama yra natūraliai susiformavusios molio granulės, kurios yra plačiai naudojamos bonsai medelių ir kitų augalų auginimui. Akadama jau daugelį šimtmečių yra naudojama Japonijoje, o pastaraisiais metais sparčiai išpopuliarėjo visame pasaulyje bonsai augintojų ir želdintojų tarpe. Visa akadama yra iškasama Japonijoje.

Populiarumo priežastis slypi tame, kad jinai yra granulėmis, todėl sukuria puikias sąlygas drėgmės sulaikymui, oro pralaidumui ir drenažui Akadama stabiliai sulaiko vandenį ir mineralines medžiagas ir po truputį padeda šias medžiagas įsisavinti augalo šaknims.

Durpės, kompostas ar humusas gali padidinti derlingumą, tačiau tuo pačiu gali greitai pažeisti augalus dėl pernelyg didelio vandens kiekio. Šios organinės kilmės medžiagos sulaiko vandenį ir padidina šaknų supuvimo tikimybę. Naudodami akadama didžiausią skirtumą išvysite lygindami šaknų sistemas. Naudojant akadama formuosis pluoštinė šaknų sistema.

akadama01

Maišais

Talpa: 14 l.

Kaina: 15,00 EUR (51,79 LT)

Grūdeliai: 3-6 mm arba 5-10 mm

 

Akadama dažniausiai naudojama kaip mišinys su kitomis žemėmis. Ypač gerai tinka azalijoms ir visiems kitiems augalams. Taip pat patariame akadama naudoti pažeistiems ar sergantiems augalams atgaivinti. Išvysite iš ties puikius rezultatus.

Akadama puikiai tinka ir mėgėjams ir profesionalams. Naudodami akadama galėsite tiksliai nuolat sekti ar augalui netrūksta vandens. Kuomet akadama yra baltos spalvos tuomet tai reiškia, kad žemė yra išdžiūvusi, kuomet jūs palaistote žemė patamsėja iki tamsiai rudos spalvos, tai yra ženklas, kad augalui pilnai pakanka drėgmės. Todėl su akadama niekada nerizikuosite augalų perlaistyti. augalai atrodys kur kas sveikesni ir jais bus labai paprasta rūpintis.