Bonsai kursai

Bonsai kursai

2018 Birželio 16 d.

Praktinis seminaras „Bonsai formavimas“ (Seminaro vedėjai: Bonsai meistras V. Novak (Čekija) ir K.Ptakauskas) Seminaro data: 2018 m. Birželio mėn. 16 d. 10 val. Seminaro vieta:  „Ryto Rasos“sodas, Ramybės 23, Alytus. Trukmė:  6-8 val. 

2018 m. Birželio 16 d. 10 val. „Ryto Rasos“ sode organizuojami bonsai formavimo kursai, kuriuos ves garsus bonsai meistras iš Čekijos Vaclav Novak. Nuolatiniai kursų dalyviai turės galimybę toliau gilinti savo žinias bonsai formavimo technikos srityje, realizuodami vis sudėtingesnes medžių formas, o dalyvaujantys pirmąjį kartą turės galimybę suformuoti savo pirmąjį bonsai medelį.

Meistras žada atvežti Yamadori, kuriuos galėsite ne tik įsigyti, bet ir išmokti formuoti. Šie medeliai jau yra atrinkti meistrų ir tinkami tolimesniam auginimui ir formavimui. Tai puiki medžiaga ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems.

Tai pat galima atsivežti ir savo medžiagą, su kuria bus galima toliau dirbti.

Dalyvaujantys pirmąjį kartą gauna visa reikiamą įrangą ir medžiagas.

Užsiėmimų kaina 100,00 EUR

Dalyvių skaičius  8 – 10 žmonių. (*** Jeigu susidarys daugiau kaip 20 žmonių, kursai vyks šeštadienį ir sekmadienį)

Programa:

1000 – 1100  Teorinės medžiagos pristatymas susijęs su pagrindiniais medelio pasirinkimo ir formavimo principais. Medelio  pasirinkimas.

1100 – 1200  Pagrindinės taisyklės ir pasiruošiamieji darbai formavimui.

1200 – 1400  Individualus darbas su savo medeliu, meistro patarimai. Ligos ir kenkėjai.

1400 – 1430  Pietūs.

1430– 1730  Individualus dabas su savo medeliu, meistro patarimai.   Instrukcijos ir patarimai, kaip medelį paruošti žiemos periodui. Nuotrauka atsiminimui su Bonsai meistru Vaclavu Novaku.

1730 – 1800  Darbo vietos sutvarkymas. Išvykimas namo.

Registracija: Registruojantis prašome nurodyti savo pavardę, vardą, telefoną, el.  pašto adresą ir išsiųskite  el. paštu: info@bonsai.lt.

Į jūsų klausimus atsakysiu asmeniškai. Programa gali keistis, tai priklausys nuo užsiregistravusių dalyvių skaičiaus. Gali išsiskirti į dvi grupes pradedančiųjų ir jau pažengusiųjų.

Tel.: +370 650 11290

Dėl didelio dalyvių skaičiaus, praeitą kartą, kai kurie naujokai nespėjo pasibaigti formuoti savo medelių, o senbuviai atsivežė ne po vieną ir ne po du medelius. Todėl meistrai tiesiog fiziškai nebespėjo prie visų sulakstyti. Dėl šios situacijos, nusprendėme šiems ir visiems sekantiems kursams šiek tiek pakeisti taisykles, vien tam, kad naujokui būtų galimybė gauti tiek pat dėmesio kiek gauna ir senbuvis.