Kai žmogus neprivalėdamas nuveikia ką nors gero, Dievas žvelgdamas žemyn šypsosi ir sako: „Vien dėl to vertėjo sukurti pasaulį“
Talmudas

1. Organizacijos pavadinimas.

VšĮ “Bonsai studija”

Bonsai studija įkurta 1994 m

2. Organizacijos misija.

Supažindinti Lietuvos gyventojus su Japonijos kultūra, tradicijomis, menais bei filosofija. Ugdyti meilės gamtai jausmą, mokyti stebėti mylėti ir saugoti augalų pasaulį.

3. Organizacijos tikslai ir uždaviniai.

Supažindinti Lietuvos gyventojus su Japoniškų sodų ir žemaūgių medelių formavimo (auginimo)  menu ir filosofija bei pasidalinti žemaūgių medelių auginimo žinovų ir mėgėjų patirtimi. Ši meno rūšisgalėtų tapti nauja jų laisvalaikio praleidimo forma, plėtoti VšĮ Bonsai studijos veiklą, aktyviau įtraukti vaikus, rengiant įvairius mokymo seminarus, pasikviečiant bonsai meistrus iš įvairių pasaulio bei Europos šalių. Rengti vietines, respublikos ir užsienio mastu tarptautines parodas.   Suvienyti visus Lietuvos bonsai mylėtojus ir augintojus, suburti ir įkurti Lietuvos Bonsai Asociacija (LBA), tapti Europos bonsai asociacijos nare EBA, bei įstoti į pasulines bonsai asociacijas BCI (bonsai club International); WBFF (Pasaulio bonsai draugystės federacija).

Pasiekti, kad Lietuvoje vyktų kasmetiniai tarptautiniai renginiai, supažindinantys Lietuvos gyventojus su Japonijos kultūra, menais bei tradicijomis.

Pasiekti, kad Lietuvoje butų įkurtas viešas Japonisko stiliaus sodas(parkas).

4. Organizacijos kurioms priklauso Bonsai studija.

Europos bonsai asociacija (EBA)  http://www.ebabonsai.com/

Bonsai club international (BCI) http://www.bonsai-bci.com/

Klubo narystes Nr. 2009-3 Club 014077;

Techninio eksperto Nr. 2010-3  individual 014073