International Black Scissors bonsai convection Lithuania, Kestutis Ptakauskas, Kęstutis Ptakauskas, Ryto Rasos Sodas, Alytus, Japonijos kultūros festivalis

Lauksime Jūsų Rugsėjo 2 – 4 dienomis / Rotušės a. 4, Alytus.

Šių metų Rugsėjo mėn., Alytuje, vyks V Japonijos Kultūros Festivalis ir X Tarptautinė Bonsai ir Suiseki paroda. Šiemet renginys bus ypatingai didelis ir stipriai atsinaujinęs.

„Black Scissors“ yra naujasis pasaulinio Bonsai kultūrinio judėjimo simbolis. Jo misija yra naujų idėjų paieškos, kūrybiškos laisvės ir garbingos Bonsai seserijos dvasios skatinimas, dalijimasis Bonsai meno kūrybiškumu ir jo išaukštinimas į kitą lygį, suteikiant visiškai naują požiūrį į jį.

„Black Scissors“ pasisveikinimo ženklas yra du pirštai nukreipti žemyn arba į priekį

Šis renginys – pirmasis žingsnis ilgoje kelionėje naujo požiūrio į Bonsai meną link. Mes tikime, jog mūsų idėjos padės gimti naujajai pasaulinės Bonsai bendrijos kultūrai, seserijos atmosferai, kūrybiniam įkvėpimui ir motyvacijai išreikšti savo dvasią ir džiaugsmą.

Alytaus miestas, kitaip vadinamas ,,Lietuvos Bonsai sostine“, yra įsikūręs pietinėje Lietuvos dalyje. Per Alytų tekanti Nemuno upė padalija miestą į dvi nelygias dalis, o vaizdingi miškai ir kalvos apsupa jį iš visų pusių. Žaluma užima daugiau negu trečdalį miesto ploto. Svetingi bei nuoširdūs Alytaus miesto gyventojai didžiuojasi savo miesto tradicijomis, kultūra ir nepaprastai gražia gamta.

Iki pasimatymo Alytuje!                                                   Daugiau informacijos galite rasti čia

International Black Scissors bonsai convection Lithuania, Kestutis Ptakauskas, Kęstutis Ptakauskas, Ryto Rasos Sodas, Alytus, Japonijos kultūros festivalis